Connect with us
https://otek.today/images/Otek-Job-Posts-Join.png

Genel

Bakan Albayrak vatandaşlarla bir araya geldi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Üsküdar’da Romanlarla iftarda bir araya geldi, ardından esnaf ziyareti yapıp vatandaşlarla buluştu.

Published

on

Albayrak, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından kurulan “Roman  Komisyonu”nun iftarına katıldı.

Selami Ali Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde Roman  vatandaşlarla bir araya gelen Albayrak sorunlarını dinledi ve birlikte iftar  yaptı.

Konuşmasında Romanların kendileri için önemine işaret eden Albayrak,  “İlçe Başkanımız beni davet edince dedim ki ‘Roman hemşehrilerimiz bizi çok ama  çok sever, onların davetine icabet etmek gerek.’ Bugün sizlere hem  Cumhurbaşkanımızın selamını iletmek hem de onun adına dua istemek için geldim.”  ifadelerini kullandı.

Albayrak, konuşmasında Roman vatandaşlardan tıpkı 15 Temmuz’da olduğu  gibi 24 Haziran’da da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

Berat Albayrak’a yoğun sevgi gösterisinde bulunan Roman vatandaşlar,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için de “En büyük Roman Recep Tayyip Erdoğan”  sloganları attı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından kurulan “Roman Komisyonu”nun iftarına katıldı. Bakan Albayrak iftarda bir bebekle yakından ilgilendi. 

Bakan Albayrak’a yoğun ilgi

İftar sonrası Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AK Parti  Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan ile Çengelköy’de esnaf ziyareti yapan  Bakan Albayrak’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Adım başı Çengelköylülerle selfie çekinip sohbet eden Albayrak, bazı  esnafların çay ısrarını kırmadı.

Gezinti sırasında kadınlara beyaz ve pembe karanfil dağıtan Albayrak,  kendisini takip eden kadın gazetecileri de es geçmedi.

Bakan Albayrak, Çengelköy Tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesi’nde  masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet ederken, 23’üncü yaşını kutlayan  Hafize Genç’in doğum günü pastasındaki mumları üflemesine eşlik ederek kendisine  sağlıklı ve hayırlı bir ömür diledi.

Çengelköy Net Taksi Durağı’nda taksicilerle de bir araya gelen  Albayrak, fotoğraf çekiminin ardından ilçeden ayrıldı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.