Connect with us
https://otek.today/images/Otek-Job-Posts-Join.png

Genel

POLİS VAKFI ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ İFTARDA AĞIRLADI

Avcılar Polis Hizmetleri Geliştirme Vakfı tarafından şehit aileleri ile gaziler ve yakınlarına iftar verildi.

Published

on

Avcılar Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen iftar yemeği Kuran-ı Kerim okunmasıyla başladı. Programda, davetlilerin masalarına oturan protokol üyeleri, şehit ve gazi aileleriyle ilgilenerek ihtiyaç ve sıkıntılarını dinledi.

Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, iftar sonrası yaptığı konuşmada, şehit yakınları ve gazilerle bir arada bulunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

“Bizler burada huzur içerisinde bu bayrağın altında beraber olabildiysek bugün sizlerin evlatları, çocukları, kardeşleri ve eşleri sayesindedir. Allah onlardan razı olsun. Allah tüm şehitlerimize nur içerisinde yatmayı nasip etsin. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz her daim aklımızdasınız. Bizler her daim sizlerle nefes alıyoruz. Sizlerin her gününü, sevinç ve üzüntüsünü birlikte yaşıyoruz. Sizler devletimizin baş tacı, milletimizin iftiharısınız. Allah sizlerden razı olsun hem yetiştirdiğiniz evlatlarınız hem de şahadet şerbetinden sonra gösterdiğiniz sabır, metanet ve vatana canı gönülden bağlılığınız için. Bizler sizlere ne kadar hürmet etsek ve ilgi alaka göstersek azdır” dedi

Avcılar Polis Hizmetleri Geliştirme Vakfı Başkanı Sebahattin Özçelik’de devletin büyümesi ve milletin ayakta kalabilmesi için her kesimin kendince fedakarlık yaptığını ancak en büyük katkının şehit ve gaziler tarafından sunulduğunu dile getirdi.

İftar Yemeğine şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, Belediye Başkanı Handan Toprak, Emniyet Müdürü Bülent Yeşilyurt, AK Parti eski ilçe başkanı Gürsel Balaban ve Vakıf yöneticileri de katıldı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.