Connect with us
https://otek.today/images/Otek-Job-Posts-Join.png

Genel

Barcelona’da ağır yenilgi sonrasında ilk ayrılık: Değişimin ilk ayağı olacak

Barcelona’da tarihi Bayern Münih yenilgisi sonrasında ilk ayrılık gerçekleşti. Karşılaşma sonrasında ‘geleceğimle ilgili net bir şey yok’ diyen teknik direktör Setien ile ilgili karar gece yarısında verildi.

Published

on

Barcelona’da beklenen gelişme gerçekleşti. Katalanlar teknik direktör Quique Setien’in görevine son verdi. Yeni bir yapılanmanın içine girecek olan Barcelona’da bu ayrılık değişimin ilk ayağı olacak.

Setien ile yolların ayrılmasının ardından takımın futbol direktörü Eric Abidal’in de sözleşmesi feshedildi. Barcelona yönetimi böylelikle futboldan sorumlu tüm yöneticilerle yollarını ayırdı.

Barcelona’da karşılaşma sonunda açıklama yapan isimlerden olan kaptan Pique flaş mesajlar vermişti. Başarılı oyuncu takımda büyük bir değişimin olması gerektiğini ve gerekirse kendisinin de kenara çekileceğini belirtmişti.

Öte yandan Barcelona’da sözleşmesini henüz uzatmayan Messi’nin de takımdan ayrılması gündemde.

Barcelona’nın Avrupa kupaları tarihindeki en ağır yenilgisini aldığını vurgulayan İspanyol gazeteleri, 2008 yılından bu yana ilk defa UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yarı finalde bir İspanyol takımının olmadığına dikkati çekti.

Katalan spor gazetelerinden EL Mundo Deportivo, Bir dönemin sonu, utanç verici ifadesini başlığına çıkardı. Bayern, gol yağmuruna tuttuğu Barcelonaya soğuk bir duş aldırdı. yorumunda bulunan gazete, Ernesto Valverdenin yerine 13 Ocakta göreve getirilen teknik direktör Quique Setienin Barcelonadaki döneminin bittiğini yazdı.

Katalan spor gazetelerinden EL Mundo Deportivo, “Bir dönemin sonu, utanç verici” ifadesini başlığına çıkardı. “Bayern, gol yağmuruna tuttuğu Barcelona’ya soğuk bir duş aldırdı.” yorumunda bulunan gazete, Ernesto Valverde’nin yerine 13 Ocak’ta göreve getirilen teknik direktör Quique Setien’in Barcelona’daki döneminin bittiğini yazdı.

Barcelona Kulübü Başkanı Josep Maria Bartomeunun da en kısa zamanda genel kurula giderek erken seçim kararı alacağı iddia edildi.

Barcelona Kulübü Başkanı Josep Maria Bartomeu’nun da en kısa zamanda genel kurula giderek erken seçim kararı alacağı iddia edildi.

Diğer bir Katalan gazetesi Sport da, Tarihi aşağılama ifadesini manşetten vererek, Komik duruma düşen Barcelona, Avrupada tarihindeki en büyük mağlubiyeti aldı ve üzüntü verici bir şekilde 12 yıl aradan sonra ilk kez bir sezonu kupasız kapattı. ifadelerini kullandı.

Diğer bir Katalan gazetesi Sport da, “Tarihi aşağılama” ifadesini manşetten vererek, “Komik duruma düşen Barcelona, Avrupa’da tarihindeki en büyük mağlubiyeti aldı ve üzüntü verici bir şekilde 12 yıl aradan sonra ilk kez bir sezonu kupasız kapattı.” ifadelerini kullandı.

Tarihi aşağılama manşetini kullanan As gazetesi de Bayern karşısında yaşanan felaket, Barcelonada kulübün tüm kurumsal alanlarında sonucu öngörülemeyen bir kriz yarattı. yorumunu yaptı.

“Tarihi aşağılama” manşetini kullanan As gazetesi de “Bayern karşısında yaşanan felaket, Barcelona’da kulübün tüm kurumsal alanlarında sonucu öngörülemeyen bir kriz yarattı.” yorumunu yaptı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.