Connect with us
https://otek.today/images/Otek-Job-Posts-Join.png

Genel

EFSANE BAŞKAN NECMİ KADIOGLU NEREDE?

Seçime kısa bir süre kaldı. İstanbul 3. Bölgede sonucu en fazla merak edilen ilçe Esenyurt. 24 Haziran’da yapılacak seçim öncesinde ensonnokta.com’u arayan yüzlerce AK Partili Esenyurt İlçesi kurucu belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’nun neden sahaya inmediğini sorguluyor.

Published

on

AK Parti Esenyurt’ta Necmi Kadıoğlu’nun belediye başkanlığında, Şenay Değer’in ilçe başkanlığında 1 Kasım seçimlerinde 46,1 oy almıştı. Rakipleri CHP 26,2, HDP ise 18,5 oy oranına ulaşmış, MHP ise 7,39 oy almayı başarmıştı.

Yine bu ikilinin başkanlığında AK Parti Evet-Hayır referandumunda ilçede Evet 47,52 oy alırken, Hayır’a çıkan oy miktarı 52,48 idi.

www.ensonnokta.com’u arayan yüzlerce AK Partili Esenyurt İlçesi kurucu belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’nun neden sahaya inmediğini sorguluyor. Yerel ve genel seçimlerde Şenay Değerle birlikte başarılı sonuçlara imza atan Kadıoğlu’nun sahaya inmesi gerektiğinin altını çizen partililer, Esenyurt’ta başarılı olmalarının bir kriterinin de bu gerçek altında yattığını belirtiyorlar.

Tarafımıza ulaşan partililer zaman zaman Necmi Kadıoğlu’na ulaşmak istediklerini fakat aradıklarında telefonlarının açılmadığından da şikayetçi olduklarını ifade ediyorlar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.