Connect with us
https://otek.today/images/Otek-Job-Posts-Join.png

Genel

METİN KÜLÜNK’TEN VARDAR’A ÖVGÜ

Azerbaycan Türkiye Ortak Milli Düşünce Derneği Başkanı Amil Eyyüb’ün programına katılan AK Parti önceki dönem milletvekili Metin Külünk, yayında AK Parti’nin bundan sonra izlemesi gerektiği rotayı çizerken programın diğer konuğu Avcılar Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Vardar’dan da övgüyle bahsetti.

Published

on

Programda birçok önemli konuya değinen Metin Külünk, özellikle Avcılar halkına ve partililerine seslenerek, ‘Siyaset bulunduğu mahallede, sokakta,  apartmanda bu adam emin adam diyebildiğiniz adamlarla yol yürüme sanatıdır.

Ahmet Vardar işte böyle bir adam. Kendisi nezaket gösteriyor, yaptıklarını anlatmak istemiyor. Hesapsız, ben şunu yaparsam siyasetçi bana gelir, ben şunu yaparsam şu noktada olurum diyen bir adam değildir. Allah için hizmet eden, yoksulun yanında olan, fakirin ve engellinin her zaman yanında olan bir insan. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Siyaset emin adam olmaktır. Emin adam mahallesinin bilgi adamıdır, yol gösteren adamıdır, sıkıntılı olanın sıkıntısına koşan adamdır. Kapı kapı dolaşıp insanların duasını alacak hesapsız yöneticilere ihtiyacımız var. Bu adam emin adamdır denilen adamlarla yol yürümeliyiz’ şeklinde konuştu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.